nav-left cat-right
cat-right

Nový byt levněji nebo s autem

Automobil Audi Od roku 2005 došlo k prvnímu poklesu cen bytů v Praze (podle indexu cen bytů ČSÚ). Developerské společnosti se nyní předhání se zajímavými nabídkami, aby upoutaly váhavé klienty. Společnost Finep nabídla začátkem roku 2009 ke každému dražšímu bytu automobil. Nyní se k ní přidává i společnost Central Group. 

Pokles cen bytů

První pokles cen bytů v Praze je zaviněn hlavně nastupující krizí. I když zatím obyvatelé hlavního města příliš nepociťují změny v oblasti zaměstnání, projevuje se současný stav na váhavějším nakupování nemovitostí a zřizování hypotečních úvěrů. A to nejen ze strany zákazníků, ale také bank.

Finep nabízí automobil

Zatímco nové developerské projekty nemají příliš manévrovacího prostoru pro úpravu cen bytů, snaží se zatím zákazníky nalákat jinými způsoby. Pokud u společnosti Finep zakoupíte do konce února byt s cenou vyšší než 2,9 mil. Kć (bez DPH), dostanete poukázku na automobil v hodnotě 200 000 Kč v autosalonu Podbaba.

Central Group jde do protiútoku

Společnost Central Group reagovalo na akci Finepu vlastní protinabídkou. Dnes 2.2.2009 zveřejnilo tiskovou zprávu, že zahajuje akci Auto jako dárek. Do 11.2.2009 mají možnost všichni stávající klienti společnosti a elektronicky registrovaní získat ke každému novému bytu automobil jako dárek. V případě, že nebudou mít zákazníci zájem o automobil Škoda, Volkswagen, Seat nebo Audi, mohou dostat poukaz na kuchyň nebo nadstandardní klientské úpravy podle své volby.

Od 12.2.2009 pak bude celá akce zveřejněna na stránkách společnosti Central Group a nabízena všem ostatním zákazníkům. Výše poukazu na automobil se odráží podle cenové kategorie bytu. Nejlevnější kategorie A má možnost čerpat 200 000 Kč na automobil a naopak nejdražší kategorie D má finanční limit 500 000 Kč. Kromě typu vozu je možné vybrat libovolně barvu nebo vybavení vozu.

Komentování bylo uzavřeno.