nav-left cat-right
cat-right

Zařizování žena versus muž

Domov znamená zázemí jednotlivce nebo celé rodiny, prostor pro odpočinek, místo pro setkávání a interiér vyjadřuje styl svých obyvatelů. Každý z nás má jinou představu o tom, jak by měl domov vypadat, volí jiný materiál nábytku, rozdílné barvy a odlišný design. Volný prostor místností nás inspiruje, zařizování se stává hrou. 

Jak si zařídí byt žena? Jak si zařídí byt muž?

Nový koncept společnosti INDECO CZ, jedné z největších výrobců vestavěných skříní ukazuje rozdílné úhly pohledu ženy a muže na interiér. Výběr bude pro zákazníky ještě zajímavější, volba výrobku napínavější.

Proti sobě stojí ženský a mužský prvek! Designérka Petra Vranová a designér Roman Vrtiška.

„Prostředí, v němž žijeme, ovlivňuje naše životy,“ uvádí Petra Vranová, která se zaměřuje na návrhy interiérů a designu nábytku, proto pojala skříň jako věc maximálně praktickou, působící však esteticky. Využila širokou škálu materiálů, kterou firma Indeco nabízí, a vytvořila originální design, jenž dodává interiéru správný šmrnc a lehkost.

“Celková koncepce a ladění interiérů podvědomě ovlivňuje naší psychiku a konkretizuje naše emoce,” říká Roman Vrtiška, který se věnuje produktovému designu, návrhům interiérů a architektury. „Snažil jsem se poukázat na opomíjený faktor barvy v interiéru a pokusil se oživit jeho fenomén.“ Navrhl atraktivní interiéry nekonvenčního charakteru s čitelným rukopisem autora.

V Praze 16. září 2008

Jeden komentář ke článku “Zařizování žena versus muž”

  1. […] Zařizování žena versus muž […]

Přidat komentář