nav-left cat-right
cat-right

Oresi

Kuchyně Oresi Firma Oresi provozuje v ČR se svými partnery rozsáhlou síť prodejen s kuchyňským nábytkem značky Oresi. Své zkušenosti čerpá z deseti let fungování na poli prodeje, vývoje, distribuce a montáže kuchyňských linek. V současnosti najdete po celé ČR více než 45 poboček. 

Kuchyně Oresi Praha

Koněvova 73
Praha 3
telefon: 222 581 373

Milady Horákové 549/53
Praha 7
telefon: 233 375 585, 233 377 164

Vršovická 48
Praha 10
telefon: 271 726 677

Kuchyně Oresi Brno

Křenová 3
Brno – střed
telefon: 724 200 708

Palackého tř. 12
Brno
telefon: 606 716 565

Cejl 33
Brno
telefon: 606 713 730

Kuchyně Oresi Ostrava

Nádražní 24
Moravská Ostrava
telefon: 596 114 160

www.kuchyne-oresi.cz

24 komentářů ke článku “Oresi”

 1. Karolína B. napsal:

  <!--texy-->S firmou Oresi mám pozitivní zkušenosti, dělali nám kuchyni včetně spotřebičů a opravdu si dali záležet. Kuchyně je povedená využívá dispozice prostoru a součástí je i velmi praktický ostrůvek. Opravdu se nám snažili vyjít vstříc, abychom byli spokojeni. Za dva roky co kuchyni máme nebylo nutné nic řešit.

 2. Jana Macháčková napsal:

  <!--texy-->Vzhledem k tomu, že máme kuchyni od Oresi přes sedm let a stále v dobré formě, tak ráda předám na tuto firmu dobrou referenci. Veškeré jednání na pobočce a při montáži bylo ochotné, proto doporučuji.

 3. Jarmila Hrubá napsal:

  <!--texy-->Musím říct že pobočku v Příbramy ve které jsem si vybrala naší kuchyň, mají zařízenou vážně hezky a mají tam i celkem milou obsluhu, slečna se nám věnovala celou dobu na pobočce a pomohla nám s výběrem, vybrala jsem si nakonec dražší variantu, ale myslím že je lepší si připlatit o to spíš když se jedná o novou kvalitní kuchyň.

 4. Pavlína Lánská napsal:

  <!--texy-->Kuchyň nám montovali v roce 2007, potom co jsme u nich vybrali dřevěnou kuchyň s polovičním barem. Na kuchyň jsem si zvykla během pár dní, příjde mi stále hezká a hlavně přehledná, při sestavování jsem totiž dala na několik rad z jejich prodejny a něco jsem zase odkoukala od známých a s výsledkem jsem spokojená.

 5. Ilona Ra. napsal:

  <!--texy-->Kuchyň jsem si od oresi nechala vyrobit tak aby se hodila k nám do celého prostoru, jelikož máme kuchyň a obyvák propojený a vlastně ho dělí jen kuchyňský ostrůvěk… Jsem celkem praktická, takže podle tak je udělaná i kuchyň za což jsem ráda, jelikož nemám ráda ty blbosti okolo…

 6. Kateřina napsal:

  <!--texy-->Dobrý den, jsem od Ostravy, kde jsem podědila po babičce byt a jelikož na nový nemáme, nechali jsme si tento zrekonstruovat a nastěhovali jsme se do něho. Kuchyň jsem si vybírala dlouho, neměla jsem tolik peněz, ale zároveň jsem nechtěla aby ta kuchyň byla jen nějaký papundekl. Nechala jsem si od kamarádky poradit a říkala že tady je celkem dobře hodnocená oresi. Tak jsem k nim zašla, prohlédla si několik kuchyní a sama jsem si vybrala a navrhla celé provedení dolti – classiq. Cenově jsem se vešla do 100.000Korun. Mám i prodlouženou záruku, tak teď mě čeká jí jenom splatit…

 7. Petra A. napsal:

  <!--texy-->Vybírala jsem kuchyň u oresi, protože jsme to rezebírali s mamkou a říkala, že my doma od oresi kuchyň máme… Sice ten vzhled kuchyní mají dneska úplně jiný, každopádně mě se tam dobře vybíralo a jsem zatím ráda, že jsem se pro ně rozhodla.

 8. Anna Linhartová napsal:

  <!--texy-->Dobrý den, my jsme šli do oresi už po druhé, protože jsme od nich měli nejdřív levnější kuchyň na chatu a teď jsme si je nechali dát do bytu, rekonstrukce byla už nutná. Už jsem si na kuchyň zvykla, ale ze začátku jsem se s tím poskládáním musela trošku poprat, to víte, když jsem měla mnoho let jen jednu kuchyň, tak pak mě jen zmátlo, když se na jinou stranu otevírali dvířka, ale momentálně teď spokojenost.

 9. Lada N. napsal:

  <!--texy-->S oresi mám mnoho zkušeností, od návrhů, přes koupení po montáž a to všechno 2× protože nejdříve jsem si dělala kuchyň já a pak tchýně, takže jsem to zažila několikrát a obojí poběhlo celkem v pohodě, jen tchýni zapomněli přivést ledničku, říkali, že se jim do auta nevešla, ale tomu nevěřím, myslím, že zapomněli, ale tak důležitý je že ještě ten den jí přivezli a dodělali všechno na kuchyni.

 10. Jana Poláčková napsal:

  <!--texy-->U oresi jsme poptali kuchyň i s obývákem, aby jsme ty dva prostory měli k době doladěné, nemám ráda když každá místnost dýchá jiným stylem. Finančně to pro nás vyšlo celkem příjemně a i jsem si nechala poradit ohledně spotřebičů- sice jsem tu značnu neznala, ale na druhou stranu byla pořizovací cena příjemná a nakonec i kvalitou je ok.

 11. Roman Zedníček napsal:

  <!--texy-->Dobrý den, nechával jsem si naprojektoval od oresi kuchyň. Celkem mě překvapilo, že pro mě měli přichystané 4 návrhy, tak jsem si mohl vybírat. Jelikož to bylo jen do mého pracovního bytu –garsonka-, tak jsem chtěl něco co nebude vadit v prostoru, ale zároveň bude vypadat dobře. Jeden z návrhů tomu vyhovoval, tak jsem kuchyň nechal u nich vyrobit a řekl bych že vše je v pořádku.

 12. Tamara napsal:

  <!--texy-->Zdravím všechny, protože jsem nedávno zařizovala náš nový příbytek, tak mám celkem čerstvou zkušenost s firmou Oresi. Za sebe jsem byla z několika věcí překvapena, ale určitě bych jinak z celkového mého dojmu kuchyň doporučila. Mám kuchyň řady Dolti a i když jsem na kuchyň musela čekat, jsem ráda, že jsem tam udělala.

 13. Dana napsal:

  <!--texy-->Ještě se mi doma kuchyň nestihla ani zaprášit, ale ráda bych přidala mojí zkušenosti s z minuléto týdne s firmou Oresi. Volali mi pár dní dopředu, aby mi potvrdili termín, když přijedou kuchyň montovat, což se hodilo, protože jsem měla v kalendáři špatně zapsaný den, když přijeli, hnedka se pustili do instalace kuchyně, nebo-li nejdřív se museli zbavit té co tam byla už x let, pak tam dali novou kuchyň a starou zlikvidovali, nevím teda vůbec kde, ale jsem ráda že jsem se o tohle starat nemusela. Kuchyň vypadá, že je namontovaná dobře, tak snad je to pravda, je dispozičně vyřešená, tak jako ta, která na tom místě stála původně, takže vím kde co je a nemusela jsem si zvykat na žádné novoty, jinak přístup byl podle mě v pohodě, žádné extra chování, ale všechno bylo řešeno ve slušnosti.

 14. Františka Hrubá napsal:

  <!--texy-->V našem případě si dali na čas s výrobou, ale jakmile měli hotovo, tak pak už to byl fičák… Jeden den zavolali druhý den přijeli a během pár hodinek bylo zkrámováno, takže na tohle si nemůžu stěžovat. Ale to čekání bylo na nic, už jsem se v kuchyni viděla a ona pořád nebyla…

 15. Kačka napsal:

  <!--texy-->Dobrý den, kuchyni od oresi máme teprve půl roku, ale chci se podělit o dobrou zkušenost. Na pobočce s námi jednali dobře a dokázali mi dobře poradit co se týče návrhu kuchyně. Montáž nám sice o týden posunuli, ale na druhou stanu když nám zbourali starou kuchyň tak si ji rovnou i odvezli, a to mi vytrhlo trn z paty.

 16. Barbora napsal:

  Zdravím, já mám kuchyni od oresi asi rok, a neměla jsem s ní zatím žádnou starost. Na pobočce byl milý personál, dovolil mi si všechno prohlédnout a i ošmatat. Hlavní výhoda u oresi podle mě je ta záruka na 7 let, a já brala kuchyni i se spotřebiči, na které je prodloužená záruka, což se taky hodí.

 17. Michaela Š. napsal:

  Od oresi mám nábytek do obýváku a kuchyni, jelikož to máme spojené, tak jsem chtěla aby to hezky ladilo. Na pobočce tenkrát byla velmi příjemná obchodnice která mi pomohla sestavit návrh přesně jak jsem chtěla, zatím nikde není žádná vada, jen na kuchyňské lince už mám pár škrábaců, ale to proto že nejsem schopná se naučit krájet na prkénku. :D

 18. Peťa R. napsal:

  S firmou oresi mám dobrou zkušenost, rekonstruovali jsme byt a tím že jsme kuchyni i nábytek brali od nich měli jsme to všechno vyřešené rychle, byla jsem hlavně ráda že nám pomohli s návrhem který jsme nakonec měli zdarma. Z čeho jsem byla nejvíce nadšená bylo to že dělníci měli všechno hotové skoro za jedno dopoledne.

 19. Leontýna napsal:

  V oresi jsem znala jednu slečnu přes kterou jsem kuchyni objednávala, ale myslím že u nás protekce nebyla a kuchyň je stejně dobrá, jediné v čem jsme možná měli výhodu bylo to že nám kuchyni rychle dovezli, asi do měsíce byla na svém místě.

 20. Kamila H. napsal:

  Kuchyň co jsme si od nich kupovali je dobrá, máme ji do tvaru L s barovým pultem v barvě smrku s bílými skříňkami. Za co jsem hodně ráda je indukční deska, přijde mi že je s ní vaření rychlejší.

 21. Kája napsal:

  S firmou oresi mám dobrou zkušenost, kupovali jsme u nich kuchyni do bytu, takže jsme potřebovali ušetřit co nejvíce místa. Kuchyně byla za docela přijatelnou cenu, ale v té době jsme rekonstruovali celý byt, takže se s tím počítalo.

 22. Dana napsal:

  Když jsem si vybrala kuchyni u Oresi řekla jsem jim jak mi kuchyň rozměrově vychází, a zbytek nechala tak nějak na nich. Kuchyni naplánovali dobře, je dost praktická a hezky vyplnili celý prostor, dokonce už mám i svůj vytoužený barový pult, takže ráda doporučím.

 23. Markéta napsal:

  Od oresi máme kuchyni i s televizní stěnou na míru, a jsem ráda že jsme se tak rozhodli protože to k sobě hezky pasuje a určitě to vypadá lépe něž před tím. Zatím to máme 2 roky a nebyl problém, jediné co bych vyměnila tak bych chtěla ten kohoutek s vysouvací hadicí, ale to by asi nebyl problém to vyměnit.

 24. Tibbie napsal:

  What a plusaere to find someone who thinks through the issues

Přidat komentář