nav-left cat-right
cat-right

Sconto Nábytek

Obchod s nábytkem Sconto Všechny pobočky Sconto nábytek umožňují pořídit kompletní zařízení bytu. Obývací stěny, postele, matrace, zařízení kuchyně nebo dětského pokoje. Český Sconto nábytek je pobočka německé firmy Möbel Walther AG, Gründau. V každé pobočce najdete prodejní plochu o rozloze přes 8500 m2 a sklady o rozloze 5000 m2. Každá z poboček nabízí více než 10 000 kusů zboží přímo k odběru. 

Sconto nábytek Praha 5 Stodůlky

Z metra stanice Nové Butovice nebo autobusy číslo 164, 225 na zastávku Bavorská se dostanete přímo k prodejně.

Otvírací doba:
po – pá 10:00 – 20:00
so – ne 9:00 – 19:00

Jeremiášova 947/16
Praha 5 – Stodůlky
155 00
Telefon: 257 893 111

Sconto nábytek Praha 9 Černý most

Pobočku Černý most najdete přímo na stanici metra Černý most.

Otvírací doba:
po – pá 10:00 – 20:00
so – ne 9:00 – 19:00

Chlumecká 2420
Praha 9 – Černý Most
198 29
Telefon: 284 006 111

Sconto nábytek Brno Modřice

Otvírací doba:
po – pá 10:00 – 20:00
so – ne 9:00 – 19:00

Svratecká 879
Brno – Modřice
664 42
Telefon: 547 429 111

Sconto nábytek Ostrava Mariánské hory

K prodejně v Ostravě se dostanete autobusovými linkami 24, 37, 39, 42, 48, 49, 54, 56 na stanici Mariánskohorská nebo trolejbusy 102 a 108 zastávka Strmá.

Otvírací doba:
po – pá 10:00 – 20:00
so – ne 9:00 – 19:00

Grmelova 2033/4
Ostrava – Mariánské Hory
709 00
Telefon: 596 663 700

www.sconto.cz

23 komentářů ke článku “Sconto Nábytek”

 1. znechucený zákazník napsal:

  Sconto nedoporučuji, více než před měsícem jsme zaplatili skříň, dovoz domů i montáž a skříň stále ještě nestojí, vadné balení, měsíc musíte čekat na vyřízení reklamace, peníze jsou pryč, nefunkční skříň zabírá místo, nemluvě o tom, že si pořád nemáte kam uložit věci !!!!!!!!!!!!!! Na vracení peněz nemáte nárok, už bych ve scontu nikdy nic nekoupila!!! Dávejte si pozor.

 2. RK napsal:

  Sconto nedoporučuji, zakoupila jsem kuchyňskou linku za cca 130 tisíc. Bohužel dodali prasklý granitový dřez, takže montáž nemohla být dokončena, nemluvě o nemožností zapojení myčky atd.
  Po uplynutí zákonné lhůty na odstranění vady jsem napsala na reklamační oddělení, že z důvodu nedodržení zákonné lhůty požaduji vrácení peněz. Pracovník reklamačního oddělení mi odpověděl „Bohužel, v tomto Vám nemohu vyhovět, jelikož Vaše reklamace byla vyřízena v termínu. Dřez tu byl v zákonem dané lhůtě 30 dnů. Zákon nám, ale neukládá povinnost Vás o tomto informovat. Z tohoto důvodu Vás prosím o domluvení si termínu domontáže u dopravní společnosti.“
  Naprosto arogantní chování …

  A to nemluvím o dalších reklamacích, které na stejné lince se Scontem řeším…

 3. PK napsal:

  Ve Scontu jsem koupil válendu, na které hned po zakoupení praskaly rošty. Spala na ní holka 65Kg. Postel hrubě poddimenzovaná a při reklamaci mi řekli, že jsme ji poškodili skákáním a nevhodným zacházením a nemáme nárok na reklamaci. Doporučení: NIKDY SI TAM NIC NEKUPUJTE. Kolář

 4. tery napsal:

  já si koupila ve scontu celý nábytek do ložinice, obýváku a kuchyně. měla jsem jednu reklamaci na poškozenou – podřenou desku. tu m vyměnili do měsíce.čekací lhůta je 30 dní, ale vyřídili to výměnou. profesiální přístup, jen škoda, že to musí řešit přes výrobce a to prodlužuje výměnu.

 5. PuhPuh napsal:

  Dobrý den,ze Sconta Ostrava už máme několik kusů nábytku. Vše bez problémů už několik let, až teď jsme měli problém se sedací soupravou (začínající trhlinky v místě švů a ohybů potahu po necelých dvou letech šetrného používání. Vyřízení reklamce ale bylo bezproblémové. Reklamaci jsem oznámil včetně detailních fotografií mailem a za dobu kratší než 30 dnů jsme dostali výměnou stejnou ale novou sedací soupravu. Vše se vyřešilo několika maily a naší jednou návštěvou v reklamačním oddělení Sconto Ostrava, kam jsme dovezli reklamovanou sedačku a hned naložili novou. Na oddělení reklamací nám umožnili proplatit naše náklady na dopravu reklamovaného zboží tam i zpět (na základě námi předloženého velkého tech. průkazu objednaného dodávkového auta).
  Každá reklamace je trochu stresující asi pro každého zákazníka, nicméně může k ní někdy dojít. Pokud je ale průběh vyřízení bezproblémový, určitě to nebrání našim dalším nákupům ve Scontu (pozn.: nikdo z naší rodiny nepracuje ve Scontu a vše mohu písemně doložit).

 6. regyn napsal:

  Já mám velmi negativní zkušenost se Scontem. V lednu 2012 jsem tam synovi koupil židli za 4000,–Kč, po čtyřech měsících popraskal plast opěradla. Reklamoval jsem, reklamaci zamítli s tím, že jsem na ní špatně seděl. Obrátil jsem se na jejich jednatele, zda názor nezmění, ale přišlo rovněž zamítavé stanovisko. Nechal jsem zpracovat odborný posudek, který vyzněl v můj prospěch. Na jeho základě zaplatili židli i posudek, avšak nikdo tam neřekl, promiňte, omlouváme se za problémy. Je to firma, která k nám přišla z Německa, tam by se asi divili, jak to u nás vedeme. I tam jim svou zkušenost napíšu. Sconto už nikdy více.

 7. Kupoval jsem ve Scontu nábytek a různé věci do obýváku – pohovku, obývací stěnu, PC stůl a další a musím říct že bez problému. Nejvíce mě překvapil vysoce profesionální přistup montéru (i kdyz je to partnerská firma) protože např. ve srovnání s Ikea dopravou a montáží byla Ikea težká tragédie.

 8. Petan napsal:

  <!--texy-->S touto prodejnou máme dobré zkušenosti – postel a komoda jsou toho důkazem:)